Mūsu mērķis ir piedāvāt Jums kvalitatīvas mākslīgās eglītes, izmantojot ērtu tiešsaistes kanālu. Mēs piemērojam to pašu pamatprincipu jūsu personas datu vākšanai un apstrādei. Mēs uzrakstījām šo privātuma politikas dokumentu, lai izskaidrotu, kādu informāciju mēs apkopojam par Lietotājiem un kādam nolūkam mēs to izmantojam. Mēs darām visu iespējamo, lai mūsu veikala noteikumi būtu ikvienam saprotami.

Informācijas vākšanai mēs izmantojam šādas metodes:

Ja jūs kopīgojat ar mums savu informāciju vai piešķirat mums tiesības to vākt, izmantojot tiešsaistes veikalu tavaeglite.lv , jums kā Lietotājam tiks lūgta atļauja izmantot informāciju par jums. Par jums apkopotā informācija ietver:– vārdu, uzvārdu,– tālruņa numuru,– e-pasta adresi,– fiziskās piegādes adresi (iela, māja, dzīvoklis, novads, pasta indekss). Šāda informācija ietver arī informāciju par precēm un pakalpojumiem. ko Lietotāji ir ieguvuši. Izmantojot pakalpojumu, vietne ar sīkdatņu palīdzību apkopo arī tehnisko informāciju.

Sīkdatnes

Mēs veidojam un uzglabājam Lietotāja sīkdatnes ar mērķi padarīt interneta veikalu lietotājam draudzīgāku. Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko Lietotāja apmeklētās tīmekļa lapas nosūta un saglabā Lietotāja datorā. Sīkdatne tiek saglabāta Lietotāja tīmekļa pārlūkprogrammas failu direktorijā. Ja Lietotājs iepriekš ir apmeklējis vietni, pārlūkprogramma nolasa sīkdatni un nosūta attiecīgo informāciju elementam, kas sākotnēji saglabāja sīkfailu. Sīkdatņu noņemšana tiek veikta, pamatojoties uz tīmekļa pārlūkprogrammu, un tā notiek, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Vairāk par sīkdatņu ieviešanu varat lasīt www.aboutcookies.org

Kādiem nolūkiem mēs izmantojam sīkdatnes

Iepirkumu groza saturs – Saglabājot iepirkumu groza saturu, Lietotājam nav jāuztraucas par to, ka viņš pazaudēs izdarītās izvēles un nākamreiz var turpināt tieši tur, kur viņš pārtrauca, aizverot interneta pārlūkprogrammu. Pieteikšanās statuss – Lietotāja pieteikšanās informācija tiek saglabāta, kas nozīmē, ka Lietotājs atkārtoti apmeklējot veikalu automātiski ieiet un nav nepieciešama pastāvīga atkārtota pārbaude. Google Analytics — lietotāja dati tiek glabāti, lai apkopotu lietošanas statistiku. Turklāt Lietotāja IP adrese tiek saglabāta Google Analytics datu bāzē. Statistika ļauj gūt priekšstatu par Lietotāja uzvedības paradumiem, norādot uz vietnes nepilnībām un ilgtermiņā interneta veikalu padarīt personiskāku un lietotājam draudzīgāku.

Ko mēs darām ar savākto informāciju

Mēs izmantojam apkopoto informāciju pakalpojuma sniegšanas nolūkos. Attiecīgi mēs nevācam par Lietotājiem datus, kas nav nepieciešami pakalpojuma sniegšanai. Ar lietotāju saistītā informācija ir pieejama pēc vajadzības:

  • Lietotājam
  • Patērētāju tiesību aizsardzības uzraugiem
  • Iestādei, kas administrē vietni
  • Partnerim, kas sniedz transporta pakalpojumu

Visiem saistītajiem partneriem ir līdzīgi principi kā mums, un tie uzglabā un izmanto Lietotāja personas datus uz tāda paša pamata. Lai aizsargātu lietotāja intereses, personas dati tiek apstrādāti starp dažādām pusēm tikai uz līguma pamata.

Mēs izmantojam klientu datus ražošanas, rēķinu izrakstīšanas un grāmatvedības vajadzībām.

Loģistikas partneriem Lietotāja dati ir svarīgi pakalpojuma sniegšanas nolūkā. Bez galveno datu apkopošanas pakalpojumu nav iespējams nodrošināt.

Apkopojot statistikas datus, mēs labestīgi paturam prātā Lietotāja interesi saņemt lietotājam draudzīgāku servisu un mājas lapas darbību bez problēmām. Statistikas dati ļauj analizēt Lietotāju uzvedības modeļus, izmantojot tīmekļa pakalpojumu, ļaujot redzēt, kuras satura lapas tiek izmantotas visvairāk un kurās vietās Lietotāji saskaras ar trūkumiem.

Tiešā mārketinga ziņojumi

Ja ir interese, mēs nosūtīsim Lietotājam epastu par jauniem produktiem, pakalpojumiem un nosacījumiem. Lai saņemtu jaunumus, Lietotājam ir jādod attiecīga piekrišana. Ja Lietotājs vairs nevēlas saņemt tiešā mārketinga ziņojumus, viņam e-pastā jāizvēlas atbilstošā atsauce vai jānosūta apturēšanas pieprasījums uz adresi info@kunstkuusk.ee Ja personas dati tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, Lietotājam ir tiesības jebkurā laikā iebilst gan pret savu personas datu sākotnējo, gan turpmāko apstrādi, paziņojot par to klientu atbalstam uz info@kunstkuusk.ee.

Kā un kad mēs kopīgojam datus

DIONE OÜ ir starptautisks pakalpojumu sniedzējs. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat, ka jūsu dati var tikt izmantoti pakalpojumu sniegšanai ārpus jūsu mītnes valsts. Ar lietotāju saistītā informācija izņēmuma kārtā ir pieejama tikai lietotājam, ražošanas uzraugiem, vietni administrējošajai iestādei un transporta pakalpojumu sniedzējam partnerim. DIONE OÜ kopīgo Lietotāja datus ar oficiālajām iestādēm, ja ir pietiekams iemesls uzskatīt, ka Lietotāja rīcībai ir ļaunprātīgi nolūki uzņēmumam vai citiem Lietotājiem. Saziņa ar bankām pirkumu apmaksas nolūkos tiek šifrēta, lai nodrošinātu Lietotāja personīgo bankas akreditācijas datu drošību. Interneta veikalam nav pieejama bankas informācija. Citos gadījumos mēs nododam personas datus trešajām personām tikai tad, ja mums ir tās personas piekrišana, kuras dati tiek nodoti.

Cik ilgi mēs glabājam Lietotāja informāciju

Dati tiek aktīvi izmantoti atbilstoši Klienta interesēm un laikā, kad datu izmantošana ir nepieciešama pakalpojuma sniegšanas mērķa izpildei. Ņemot vērā klienta intereses, datu glabāšanas laiks nav ierobežots laikā. Datu dzēšana notiek klienta rakstiska pieprasījuma formātā, kas tiek nosūtīts uz adresi info@kunstkuusk.ee Lai dzēstu datus, procesu attiecinām uz visām saistītajām sistēmām, tajā skaitā mūsu un partneru rezerves kopijām.

Jūsu kā Lietotāja tiesības attiecībā uz jūsu datu pārvaldību

Jums kā klientam ir tiesības jebkurā laikā iepazīties ar saviem personas datiem, iesniedzot attiecīgu pieprasījumu uz info@kunstkuusk.ee Jūs nevarat iepazīties ar personas datiem, ja šādas tiesības ierobežo tiesību akti. Lietotājam ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei, ja vien personas datu apstrāde nav atļauta likumā bez jūsu piekrišanas. Piekrišanas atsaukšana neietekmē datu apstrādes likumību, kas veikta uz piekrišanas pamata pirms atsaukšanas. Ja konstatējat, ka jūsu personas dati netiek apstrādāti saskaņā ar līguma noteikumiem vai tiesību aktos noteiktajā veidā, jums ir tiesības pieprasīt no pakalpojumu sniedzēja uzņēmuma DIONE OÜ apstrādes izbeigšanu un piekļuvi jūsu personas datus un savākto datu dzēšanu. Jūs varat iesniegt attiecīgu apelāciju pakalpojumu sniedzējam DIONE OÜ pa e-pastu info@kunstkuusk.ee vai sazināties ar Patērētāju tiesības aizsardzības centru.

Personas dati

DIONE OÜ ir personas datu pārzinis, DIONE OÜ nodod maksājumu veikšanai nepieciešamos personas datus pilnvarotajam apstrādātājam MONTONIO OÜ.

Kā ar mums sazināties

Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar privātuma politiku, laipni lūdzam sazināties ar mums: