CENAS UN MAKSĀJUMS

Visas cenas ir norādītas eiro un ietver PVN.
Uz pasūtījuma pamata par preci iespējams norēķināties jebkurā bankā. Izmantojot bankas saiti, lai samaksātu.

KĀ IEGĀDĀTIES PRECES E-VEIKALĀ WWW.TAVAEGLITE.LV?

Izvēlieties sev atbilstošās preces un pievienojiet tās iepirkumu grozam. Kad visas vēlamās preces ir pievienotas iepirkumu grozam, aizpildiet obligātos laukus un izvēlieties piegādes un apmaksas veidu.

GARANTIJA

Uz visiem produktiem attiecas garantija saskaņā ar likumu. Kā garantijas sertifikāts derīgs rēķins/pirkuma čeks. Garantija netiek piemērota, ja preces trūkums ir saistīts ar nepareizu preces lietošanu vai preces nolietošanos.

PRIVĀTUMS

Visi klienta personas dati, kas kļūst zināmi, apmeklējot Tavaeglite.lv un veicot pirkumus, tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju. DIONE OÜ neizpauž informāciju, ko tā ir saņēmusi trešajai personai, ja apmeklētājs vēlas, viņam ir tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu no datu bāzes tavaeglite.lv Jautājumi, kas šajos nosacījumos nav atrisināti atsevišķi, ir balstīti uz Latvijas Republikā spēkā esošajiem tiesību aktiem. Strīdi, kas rodas starp jums un DIONE OÜ saistībā ar preču pasūtīšanu un iegādi, izmantojot tavaeglite.lv, tiks risināti sarunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, jums ir tiesības vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības pārvaldē savu tiesību aizsardzībai.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

DIONE OÜ patur tiesības mainīt vietnes taveglite.lv saturu un identifikāciju, izmantošanu, tehnisko informāciju, sistēmas, darba laikus utt. Lai iegūtu papildinformāciju par precēm, piegādi, apmaksas noteikumiem vai citiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni (+372) 566 50 556 vai e-pastu: info@tavaeglite.lv

Personas dati

DIONE OÜ ir personas datu pārzinis, DIONE OÜ nodod maksājumu veikšanai nepieciešamos personas datus pilnvarotajam apstrādātājam MONTONIO OÜ.