KĀPĒC IZVĒLĒTIES MĀKSLĪGO EGLI?

Mākslīgā egle ir alternatīva dzīvam kokam un ir paredzēta tiem cilvēkiem, kuri vēlas egli ilgāk turēt telpā bez apkopes vai dažādu iemeslu dēļ vēlas izvairīties no skuju krišanas uz grīdas. Mākslīgo eglīti ir ērti un viegli sapakot pēc svētkiem un uzglabāt līdz nākamajiem Ziemassvētkiem.

KAS NOSAKA CENU?

Mākslīgās egles cenu nosaka izmēri, materiāli un konstrukcija. Visizdevīgākās ir egles ar PVC (termoplastiskā polimēra) zariem. Premium klases eglēm parasti ir PE (polietilēna) zari un PVC tiek izmantots tikai kā pildviela koka iekšpusei. PE zari var būt ļoti līdzīgi savvaļas egļu zariem un tie labi notur savu formu un notur smagākus rotājumus.

Mājas lietošanai piemērotākie augstumi ir 160 cm, 180 cm, 190 cm, 200 cm un 220 cm. Jo augstāka ir mākslīgā egle, jo platāks ir apakšējās daļas diametrs.

Ja iegādāsies mākslīgo eglīti no mūsu preču klāsta, saņemsi kasti, kurā iepakota eglīte. Atkarībā no augstuma egle sastāv no divām vai trim daļām un papildus egles kājas.

Perfekts izskats

Daudzās mājās priekšroka tiek dota mākslīgajai ziemassvētku eglītei, jo tā vienmēr izskatās krāšņa un svaiga. Latviešu iecienītākās ir tradicionālās ziemassvētku egles, kas atgādina īstas egles. Tāpēc esam izvēlējušies mākslīgas egles zaļos toņos, kas imitē dzīvos kokus.

Komforts

Mākslīgās egles lielākā priekšrocība ir tās komforts. Mākslīgajai eglei nav nepieciešama pastāvīga apkope un ūdens maiņa, kā arī nav jāuztraucas par apgrūtinošajām skujām. Mākslīgo eglīti ir viegli uzstādīt un atšķirībā no dzīvas eglītes tā saglabājas svaiga un skaista telpā tieši tik ilgi, cik vēlaties.

Lētāk

Mākslīgās egles cena galvenokārt ir atkarīga no materiāla, egles skuju blīvuma un garuma un koka augstuma. Mākslīgās eglītes iegāde ir vienreizējs izdevums un ir izdevīgāks nekā jaunas eglītes iegāde katru gadu.