Atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

1No kā izgatavotas mākslīgās Ziemassvētku eglītes?
Visizdevīgākās ir egles ar PVC (termoplastiskā polimēra) zariem. Premium klases eglēm parasti ir PE (polietilēna) zari un PVC tiek izmantots tikai kā pildviela koka iekšpusei. PE zari var būt ļoti līdzīgi savvaļas egļu zariem un tie labi notur savu formu un var noturēt smagākus rotājumus.
2Kas ir PE materiāls?
Ziemassvētku eglēs izmantotais PE materiāls ir elastīgs, drošs un pareizi krāsots ar zaļu pigmentu - šis maisījums ir recepte reālistiskām skujām! PE ir izturīgs pret agresīviem ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem, stiepšanos, laikapstākļiem un novecošanos. PE on vastupidav agressiivsetele keemilistele puhastusvahenditele, venimisele, ilmastikutingimustele ja vananemisele.
3Cik lielas ir mākslīgās Ziemassvētku eglītes?
Mūsu eglītes galvenokārt ir šādos izmēros: 150cm, 160cm, 180cm, 190cm, 200cm un 220cm. Šie ir populārākie augstumi. Izvēloties mākslīgo egli, pirms mākslīgās egles iegādes ir jāpievērš uzmanība telpai un telpas formai. Kunstkuuse valimisel tuleb kindlasti tähelepanu pöörata ruumile ja ruumikujule enne kunstkuuse soetamist.
4Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties Ziemassvētku eglīti?
Eglītei, kas ir vienreizējie izdevumi gadiem ilgi, jāatbilst šādiem nosacījumiem – tai jābūt izturīgai, estētiskai un drošai. Tāpēc, izvēloties mākslīgo Ziemassvētku eglīti, pievērsiet uzmanību materiālam, no kura tā ir izgatavota. PVC un PE materiāliem jābūt augstākās kvalitātes. Svarīgs ir arī zaru skaits. Jo vairāk, jo labāk. Tie piešķir Ziemassvētku eglītei skaistu pūkainību. Seetõttu pöörake kunstliku jõulupuu valimisel tähelepanu materjalile, millest see on valmistatud. PVC ja PE materjalid peavad olema kõrgeima kvaliteediga. Tähtis on ka okste arv. Mida rohkem seda parem. Need lisavad jõulupuule ilusa kohevuse.
5Vai Ziemassvētku eglītes var turēt laukā?
Protams. Mākslīgās eglītes ir izgatavotas arī tā, lai tās izturētu zemu temperatūru, mainīgus laika apstākļus un UV starojumu.
6Cik ilgs laiks nepieciešams, lai eglīti saliktu?
Eglītes dekorēšana var aizņemt aptuveni 30-40 minūtes, atkarībā no izvēlētā modeļa un izmēra. Visu elementu izsaiņošana un salikšana prasa ļoti īsu laiku. Taču gala efekts ir atkarīgs no zaru izvietojuma, tāpēc šim posmam jāpievērš īpaša uzmanība, jo no tā atkarīgs gala rezultāts. Svarīgi ir atlocīt zarus, kā rezultātā veidojas skaista un blīva egle. Lõplik efekt sõltub aga okste paigutusest, seetõttu nõuab see etapp erilist tähelepanu, sest sellest sõltub lõpptulemus. Oluline on okste lahti voltimine, mille tulemus on ilus ja tihe kuusk.
7No cik daļām sastāv Ziemassvētku eglīte?
Mūsu mākslīgās egles sastāv no četrām daļām – pamatrāmja, egles apakšējās daļas, egles vidusdaļas un egles augšējās daļas. Uzliekot tās vienu virs otras, veidojas skaista un reālistiska mākslīgā Ziemassvētku eglīte.